Czarna Jagoda Suszona - idź do sklepu
 
owoce suszone sklep
Gospodarstwo Agroturystyczne Lenarwka
Zagroda Handzlowianka

   Nasze owoce suszone, bazują na najwyższej jakości surowcach. Nie zawierają żadnych sztucznych aromatów i dodatków. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Zachęcamy również do odwiedzania naszych stoisk aktórych można zdegustować zaparzoną herbatkę oraz skosztować owoców suszonych. Więcej informacji o jarmarkach zdrowej żywności oraz miejscach prezentacji można znaleść w zakladce wydarzenia.

czarna jagoda
Suszone owoce czarnej jagody (100%)
Do sporządzania naparów, odwarów lub do pogryzania. Owoce są znanym i cenionym środkiem przeciwbiegunkowym , przeciwbakteryjnym. Suszone owoce czarnej jagody działają porażająco na pasożyty jelitowe, zwłaszcza owsiki. Odwary z owoców czarnej jagody stosuje się w celu poprawy mikrokrążenia, polepszenia wydolności żylnej kończyn dolnych, a przede wszystkim w leczeniu chorób oczu.
Sposób przyrządzania:
Do przygotowania naparu wystarczy owoce zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem ok. 10 min. (ok.2 łyżeczek na szklankę) Odwar natomiast przygotowuje się poprzez podgotowanie owoców przez 10-15 minut (ok. 1-2 łyżek stołowych na 0,5 l wody).
Zdjęcia:
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć...
zmiana zdjęcia: <- strzałka ->)
 
czarna jagoda, opakowanie
czarna jagoda, opakowanie
czarna jagoda, zawartość torebki
czarna jagoda, zawartość torebki