PPHU "AWB" Alina Becla © 2018| Polityka prywatności

projekt i wykonanie Studio Projektowe PINKSZARK

Strona główna | Projekty 

22-07-2014

WYNIK ZAPYTANIA OFERTOWEGO DOTYCZĄCEGO DOSTAWY KRAJALNICY

 

W związku z zamieszczonym zapytaniem ofertowym w dniu 11.07.2014 dotyczącym dostawy Krajalnicy - projektu realizowanego w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/ Tradycyjnego/ Ekologicznego – PRZEDSIĘBIORCY ( III nabór) w ramach projektu "Alpejsko- Karpacki Most Współpracy" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej przedstawiam wynik najkorzystniejszej oferty:

 

21-07-2014

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU PRZETARGOWYM

 

W związku z realizacją projektu w ramach Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/ Tradycyjnego/ Ekologicznego – PRZEDSIĘBIORCY ( III nabór) w ramach projektu "Alpejsko-Karpacki Most Współpracy" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej została rozpoczęta realizacja projektu pt. ”Zwiększenie asortymentu produkowanych wyrobów poprzez zakup profesjonalnej krajalnicy” w Przedsiębiorstwie Produkcyjno – Handlowo - Usługowym „AWB” Alina Becla

 

Zapraszamy do składania oferty na dostawę: Krajalnicy

 

Oferty prosimy przesyłać na załączonym formularzu ofertowym, faxem, drogą elektroniczną, listownie lub dostarczyć osobiście do siedziby Zamawiającego do dnia 21.07.2014 do godziny 15.00.

 

 

29-05-2014

FIRMA NASZA REALIZUJE PROJEKT PT.. „ZWIĘKSZENIE ASORTYMENTU PRODUKOWANYCH WYROBÓW POPRZEZ ZAKUP PROFESJONALNEJ KRAJALNICY

 

Firma nasza realizuje projekt pt. . „Zwiększenie asortymentu produkowanych wyrobów poprzez zakup profesjonalnej krajalnicy” w ramach III naboru projektów do Funduszu Promocji Produktu Regionalnego / Tradycyjnego / Ekologicznego w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Projekt współfinansowany ze środków szwajcarskich w kwocie 72 000 PLN co stanowi 60% całkowitych wydatków kwalifikowanych, przy udziale środków własnych w kwocie 48 000 PLN

 

 

03-01-2013

MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE SUSZARNI OWOCÓW I WARZYW

 

Firma nasza realizuje projekt pt. „Modernizacja i doposażenie suszarni owoców i warzyw” w ramach I naboru projektów do Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/Tradycyjnego/Ekologicznego w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

W ramach projektu będą wykonane prace modernizacyjne w suszarni oraz zakup środka trwałego co przyczyni się m.in. do wprowadzenia na rynek nowych produktów ekologicznych - czas realizacji projektu 03.01.2013 do 20.05.2013, wartość projektu 83 379,24 zł przy dofinansowaniu 59% z Funduszu Grantowego.

 

Przydatne linki:

www.podkarpackiesmaki.pl

www.procarpathia.pl